Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aki nem mos rendszeresen...

Aki nem mos rendszeresen fogat, az miért nem és hogyan éli meg az ezzel kapcsolatos dolgokat?

Figyelt kérdés
Miért nem mos fogat?Nem érzi büdösnek a száját? Nem zavarja, hogy romlanak a fogai? Légyszi írjon, aki nem szokott fogat mosni, vagy ismer ilyet a közvetlen környezetében.
2011. szept. 4. 13:43
 1/6 anonim válasza:
100%
aki nem mos fogat,az általában azért nem mert lusta vagy igénytelen.az,hogy a fogai romlanak azt nagy ívben letojja,ugyanúgy,ahogy azt is,hogy büdös-e a szája.(de szerintem a lustábbak is legalább 2-3 naponta mosnak fogat ha más nem).
2011. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
előző vagyok.kifelejtettem,hogy én szoktam fogat mosni,csak leírtam azt ami szerintem egyértelmű :)
2011. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, világos, csak érdekelne hogy ha pl beszélnek valakihez nem félnek e, hogy esetleg majd elkezd tolatni a szájszaguktól, vagy hogy mikor fáj a foguk nem szidják e magukat a trehányságukért. Van egy fiatal ismerösöm és ránézésre hiányzik 3foga, pedig csak 27 éves. Van, hogy egy hétig nem mozdul meg nála a fogkrémes tubus... a párjának pedig nincs is fogkeféje.
2011. szept. 4. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig mosok fogat, igaz van amikor az esti vagy a reggeli kimarad, de bepótolom. Kiskoromban nagyon féltem a fogorvostól, sokáig nem is jártam. Aztán benőtt a fejem lágya, fél évig jártam kezelésekre, holnap pedig felteszik a fogszabim. Rohadtul utálom, ha sárga a fogam, többször kimegyek öblítés után az előszobába megnézni a tükör előtt, hogy tényleg fehér-e (a fürdőszobaiba másként látszik, aztán ha nem, vissza és addig suvickolni míg nem ragyog. Szájvizet is használok, továbbá a szájpadlásomat és a nyelvemet is alaposan megtisztítom mert lehetnek rajtuk bacik. Aztán kimosom a fogkefémet. :D
2011. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

legelső vagyok.

figyelj,ha érdekelné,hogy mit szólnak hozzá,akkor mosná is a fogát.d mivel általában az ilyen embereket nem érdekli,azt is lesz*rják,hogy más mit szól hozzá.persze az más,ha valami halaszthatatlan dolga van az embernek,és elfelejt fogatmosni,az biztos eltakarja legalább a száját,amíg beszél.

2011. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azért nem mosok, mert baromi pocsék íze van az összes fogkrémnek, egyszerűen öklendezek tőlük, ráadásul utána muszáj ennem valamit, hogy eltűnjön az a borzalmas íz a számból, így meg már ugye értelmetlen volt fogat mosni...
2021. máj. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!