Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső fogsorom nagyon elöl...

A felső fogsorom nagyon elöl van. Lesz fogszabályzóm, szerintetek kb meddig kell fent hagyni?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat:)
2010. nov. 10. 15:10
 1/3 anonim válasza:
Nekem csak az egyik fogam volt elfordulva és sajnos 2 egészséges fogamtól megszabadítottak 7 évig kinlódtam vele mert mindíg visszaállt az eredeti helyére! Szóval nekem 7 év volt!
2010. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ó ez szörnyű:(ngagyon sajnálom :(

remélem nekem nem kell ilyen sokáig

köszi a választ:)

2010. nov. 10. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, nekem 2 év volt az egész! Ugyanez a problémám volt nekem is. A két fogsorom közé befért az ujjam. Egy ún. "állkapocs-szabályzót" kaptam, ami éjjeli volt ugyan, de mondták, hogy gyorsabban helyreálljon, hordhatnám nappal is. Egy darabig sokat hordtam, majd rájöttem, hogy szörnyen ronda, így csak otthon és éjjel hordtam. Nem kellett hozzá fogat húzni, csak mintát vettek, megcsinálták, hetente meghúzták, és szépen rendbe jött az állkapcsom. Nem mondom, hogy kellemes, de nagyon érdemes megcsináltatni! Sok sikert:)
2010. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!