Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a jobb oldalon rágok,...

Ha a jobb oldalon rágok, kattog az állkapcsom, a bal oldalon való rágáskor viszont nem. Miért? Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Ez "természetes" és elmúlik majd vagy kellene tartanom valami komolyabb bajtól? Pár hete vettem észre, előtte nem emlékszem, hogy lett volna ilyen, talán még régebben, pár éve esetleg...
2010. nov. 14. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egyformán kattog, de a jobb oldali hangosabb... Általában akkor amikor valamiből nagyobbat harapok vagy keményet eszek... Nem tudom miért van. Én nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget már 2-3 éve így vagyok vele. De nekem mind a két lábamon a nagy lábujjam is kattog minden ok nélkül... a jobb bokám is... Kicsit érdekes, de nem tudok vele mit csinálni.
2010. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!