Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sárga a fogam, mi a leghatásos...

Sárga a fogam, mi a leghatásosabb és leggyorsabb módszer rá?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem a teljes fogsorom, hanem csak egy szemfog, ami borzasztó sárga. Sokszor már mosolyogni sem merek. :S Rendszeresen napi 2-3 x mosok fogat ( reggel/este mindig), de azaz 1 fogat nem értem, mitől ilyen.
2010. nov. 15. 22:03
 1/2 anonim válasza:

Nem akarok egyetlen fogászati klinikát sem reklámozni, de írd be a google-ba, hogy 'fogfehérítés', és tucatszám találsz megoldást.


(Más kérdés, hogy nekem pl. természetellenesnek hat a vakító fehér fogsor, de hát ízlések és pofonok...)

2010. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kata091 válasza:
Lehet, azóta már rájöttél mitől sárga, vagy kifehérítetted, de én akkor tapasztaltam a fogam besárgulását/szürkülését, amikor elhalt. Komolyan! Egy ciszta nőtt a foggyökeremnél, és elzárta a vérkeringéstől a fogamat, amitől elhalt. a cisztát kivették, de a halott fog már nem tér vissza az életbe sajnos. És kicsit más már a színe, mint a többinek.
2013. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!