Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl vékony vagyok, szeretném...

Túl vékony vagyok, szeretném növelni a súlyomat. Melyik a leghatásosabb módszer?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok 178 cm magassággal és 66 kilóval. Próbálok tömeget felszedni, de képtelen vagyok rá. Heti mozgásom: 2-3 nap súlyzós gyakorlatok és 3-4 nap kerékpározás (30-40 km táv). Sokat étkezem és igen gyakran mégsem bírok egyszerűen 68 kiló fölé menni, a 70-t még életemben nem értem el, pedig kiszámolva 70-75 kg között lenne számomra az ideális testsúly. Akinek volt már hasonló problémája, az milyen módszerhez folyamodott? Mit evett, illetve milyen időközönként?
2011. máj. 28. 12:27
 1/3 kaktusz21 válasza:
Testmozgás kell de az étvágyat növelheted úszással és mint a kisbabák 4 óránként kel enned lehetőleg húst rizst krumplit és rengetek szénhidrátot délután meg a zöldségekre és a salátákra kel ráállítani a szervezeted a a súlyzózás jó csak mellette nyújtani is kell az izmokat és ne egyik napról a másikra várd a csodát ha 3 hét egy kg rád megy az már jó
2011. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hehhh a legegyszerűbb dolog a földön.

Én kajálnék reggeltől estig :)

Semmi bio-fittnesz hülyeslég, salátát elfelejteni, döglött állatot enni annyit amennyi csak belédfér és normális mennyiségű sör.

2011. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lóri Filth válasza:
ZABÁLJÁÁÁL HEEE'!!!!
2011. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!