Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért olyan fehér az összes...

Miért olyan fehér az összes amerikai foga? (Tudom, hogy volt már ehhez hasonló kérdés de még több infot szeretnék)

Figyelt kérdés

[link]


egy barátom kint él, egy barátnőjének a képe...

majdnem minden képen, meg a szátroknak is olyan gyönyörü fehér foguk van, ezt hogy és miért ??? :o


2010. nov. 20. 19:36
1 2
 11/16 anonim válasza:
Fogászaton dolgozom és hidd el,hogy a fogfehérítős fogkrém nem sok mindenre jó max. érzékennyé teszi a fogaidat.Ajánlani tudom a fogfehérítést de csak fogászaton mert ott tényleg kifehérítik a fogaidat.Persze ezt meg is kell fizetni nem olcsó.
2010. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Pénz az oka.

Nekem sincs több százezer forintom, hogy megcsináltassam a fogaim. Szerencsére a két letört az nem látszik, a másik kettő látszik, de világéletemben kicsi volt, azok nem rossz fogak. Ha lenne pénzem, lenne szép fogam.

Felháborítónak tartom, hogy ilyen drágák a fogpótlások. Hiába fizeted becsületesen a járulékot, ha nem tudsz spórolni rá,akkor járhatsz fogak nélkül (és sok ember hónapról hónapra él, nem a fogaira fog spórolni, ha rezsit sem tud fizetni). Nem csak annak lehet szüksége ilyenekre, akik elhanyagolják a szájápolást. Én is mosom rendesen a fogaim, de törnek, mivel sajnos gyökér kezeltek is vannak. Kész. Majd 30 éves koromra nem lesz felül fogam.

2010. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Phoney ***** válasza:
100%

Azért, mert ott ekkora divat a fehér fog.


A normális, egészséges fogazat egyáltalán nem annyira fehér, mint ahogyan az amerikában divat.


A teljesen hófehér fog nem "normális". (Persze ez nem azt jelenti hogy egészségtelen, de a természetben nincs ilyen.)

2010. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Fogászaton kifehérítik,de az árt a fogzománcnak. Szerintem a fehérítős fogkrém is hatásos.
2010. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hülye aki kifehérítteti. Csak kinyírja a fogzománcot a savanyaggal.
2016. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
és az is hülye aki héjat rakat az ép fogára.... bocs de így van
2016. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!