Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy elmenjek fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Ideje lenne elmennem fogorvoshoz, mert azt hiszem lyukas a fogam..Nem akarom megvárni, amíg komolyabban el kezd fájni, viszont rettenetesen rosszul vagyok a tűtől. A fúrástól/töméstől nem félek, csak attól, hogy az injekció után elájulok...Hülye szokásom a vérvétel/oltás utáni ájulás...
2010. nov. 21. 09:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
én tudom. régen haverom is így csinálta. kötözködj egy nálad nagyobb emberrel és ha szerencsés vagy akkora pofont lever a képedbe hogy kihullik az összes fogad. ilyenkor már elszotkak menni xD
2010. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát ez baromi egyszerű! Szólj, hogy nem kell érzéstelenítést. Én direkt szoktam mondani hogy ne, mert én se bírom a tűt. Alapvetően nincs bajom vele, de ha a számban oltanak az számomra nagyon rossz érzés. Egyszer kaptam szájpadlásba érzéstelenítő injekciót, akkor muszáj volt, azóta nem kérek soha. Ki lehet bírni, nem olyan nagy fájdalom.
2010. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!