Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért lehet az hogy egy...

Miért lehet az hogy egy folytában vérzik hátul az inam?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 14:21
 1/7 A kérdező kommentje:
és mit lehet tenni ellene???
2010. nov. 30. 14:22
 2/7 anonim válasza:

A korodat jó lett volna, ha leírod, úgy jobban tudtam volna segíteni. :)

Nekem is volt mikor az inam egy időben nagyon sokat vérzett fogmosásnál, sőt még most is előfordul. De ez csupán azért van mert vékony és sérülékeny az inad. Ha még kamasz vagy akkor változni fog...de ez ugyan úgy felnőtteknél is megesik. Van erre egy speciális fogkrém, a TV-ben is reklámozták... de rálehet keresni interneten, gyógyszertárban, boltokban.

Nem tudok pontos nevet mondani, de abból biztosan érteni fogják ha csak annyit mondasz, hogy: egy olyan fogkrém amitől nem vérzik az inam, tehát speciális.

2010. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Házi feladat: tessék utánanézni, hogy mi a különbség az ín és az íny között.
2010. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen ín? Hol hátul? Én nem értem így a kérdést:D
2010. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező és első válaszoló. Ami a szátokban van az az ínyetek. Az ín pedig az izmot a csonthoz kötő rostos képződmény, pl az Achilles az egy ín. Műveltségből elégtelen.
2010. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon komoly probléma. Keress rá a NET-en és menj egy NAGYON JÓÓÓÓ fogorvoshoz.
2010. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fogínygyulladás/fogánybetegség lehet. Nekem már sok éve vérzik az egész alsó fogsoromon minden fogam de nem csak fogmosáskor hanem pl ha beleharapok egy banánba (ami puha) az is véres marad. Nem lehet kikezelni ezt a szarságot teljesen kétségbe vagyok már esve, vándorolnak a fogaim tiszta csámpásak ezmiatt és nem múlik el semmilyen csodaszertől! Életembe nem mostam annyiszor fogat mint mostanába és mégse gyógyul meg.
2010. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!