Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki milyen fogkrémet ajánlana...

Ki milyen fogkrémet ajánlana fogíny gyulladás ellen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 13:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem a Paradontax elmulasztotta.
2010. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Paradontax-hoz hasonló (sós) fogkrém. Csak természetes anyagokból készült Ayurvédikus fogkrém-et is tudom ajánlani!


www.tualsi.hu oldalon megtalálod

85g 380.-Ft


Fekete mustármag örleményt, kalcium-karbonátot, glicerint, tengeri sót, természetes íz- ésromaanyagot (kakukkfűolaj, metil szalicilát, mentol) tartalmazó natúr fogkrém. A készítmény a fogat fehéríti, a fogínyt erősíti, a szájat a normál baktériumfl óra pusztítása nélkül fertőtleníti. Nem habzó, sós fogkrém. Tartósítószer mentes termék! Csomagolás: 80 g (50 ml-es) fehér műanyagtégelyben.

2010. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem pl. Parodontax kifejezetten erősítette a gyulladást.
2014. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én paradontaxot használok már legalább 1 éve, fogkövet leszedettem mindig, fél évente, extra soft fogkefém van, amit 3 havonta cserélek, és gyulladt az ínyem, nem változik semmi jobb irányba. Most Parodontax szájvizet is próbáltam, 1 palackkal el is fogyott, de semmi. Asszem megpróbálom a Meridolt, igaz korábban azt már használtam, de a fogorvos rábeszélt a Paradontaxra...


Na majd most hátha...

2017. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!