Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szoptatós anyáknak tud segíten...

Szoptatós anyáknak tud segíteni egy fogorvos? Adhat injekciót? Ha igen, utána szoptathatom tovább gond nélkül?

Figyelt kérdés
Fáj a fogam, gyógyszert sem merek bevenni, délután lesz csak az orvos. Valakinek van tapasztalat ebben?
2010. dec. 3. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja a babádnak, ha kapsz lidocaint. Szoktak érzésteleníteni akkor is, ha szoptat az anyuka.
2010. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szólj, hogy szoptatsz, és figyelmbe veszi a doki.

Lidokaint nem tudom, hogy kaphatsz-e, de én úgy tudom, hogy Ultracaint igen.

2010. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szóltam,hogy szoptatok,és kaptam is Lidocaint.Kicsi volt a babám 2 hónapos körül,a doki azt mondta nyugodtan szoptassam,de én mint EÜ-s úgy döntöttem,hogy a kezelés után lefejtem a tejet,és kiöntöttem.A babának előre lefejt tejet adtam.

Máskor operáltak altatásban amikor szoptattam,akkor is csak elég volt 1x lefejnem,utána már szoptathattam.

2010. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!