Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha be van gyulladva az ín...

Ha be van gyulladva az ín (vagy íny? ) az produkálhat olyan tüneteket, mint a lyukas fog? (kellemetlen íz, lehetel, ín vérzés)

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogíny. (nem ín) és okozhat.
2010. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a vérzést mindenképpen. Viszont kellemetlen szájíz ettől önmagában nincs. Én legalábbis nem tapasztaltam, pedig sajnos rengeteget küzdöttem ezzel a problémával. Most, hogy a fogaim egyébként teljesen jó állapotban egyre másra kihulltak az érintett szakaszon, már kevésbé küzdök. Ez is egy megoldás, de ha tényleg ínyproblémáról van szó, ne hagyd elhatalmasodni, mert előbb-utóbb végzetes lesz. (Nálam 10 év kellett hozzá.) De hát gondolom, azt csak érzed te is, hogy a fogaddal vagy az ínyeddel van gond.
2010. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyulladt fogíny kellemetlen leheletet is okozhat, főleg ha a nyelveddel, kezeddel dörzsölöd.
2010. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen
2010. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen produkálhat, nekem jelenleg két bölcsesség fogam is nő , az orvos talált egy lyukas fogat, és ő mondta, hogy igen össze lehet téveszteni a dolgot
2010. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!