Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két első fogamon szürkés...

Két első fogamon szürkés szinű repedések vannak. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ugye nem fog darabokra törni a fogam?

És hogyan lehetne eltüntetni?


2009. jan. 26. 09:16
 1/4 anonim válasza:
Nem volt gyökérkezelve a fogad? Mert nekem a gyökérkezelt fogam ment így tönkre... :( A fogorvos valami tömésfélével eltüntette. Nem tudom pontosan, hogy mit mivel csinált rajta. És gondolom van még rá más módszer is.
2009. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is van. énis ettől félek, de nem hinném

meg amugy nekem már volt felépítve az egyik és az építésből tört le egy darab-.- de nem csináltatom meg mert állítólag szexi:D

2009. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt gyökérkezelésem, nem is nagyon járok orvoshoz, csak ha van lukas fogam. Rendesen mosok fogat naponta többször, úgyhogy nem értem mitől lehet. De nagyon félek, hogy darabokra törik.
2009. jan. 26. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ott a szuvasodás jele. Érdemes még az elején elmenni vele orvoshoz,hogy megcsinálja ,mert később csak rosszabb lesz. Ja és visszafordítani már nem nagyon lehet.

2009. jan. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!