Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megtettem az első lépést! De...

Megtettem az első lépést! De hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Na szóval.

Tudni kell hogy genetikailag könnyen romlandó fogakat örököltem sajnos:(

Mindig húztam halasztottam a fogorvosi kezeléseket ugyanis a TB-s fogorvosomtól betegesen rettegek.Egyszer belefúrt a nyelvembe és ráadásul maga az ember is hagy kívánni valót maga után.

Viszont a héten elkezdett baromira fájni a fogam és az ínyem is felette,mellette.Gondoltam biztos csak a bölcsességfogam szórakozik,növöget bevettem egy fájdalomcsillapítót és már kutyabajom se volt.Következő nap már nem fájt annyira,de éreztem még rendesen.Viszont mára már olyannyira fáj,hogy enni nem tudok,a fájdalomcsillapítók se hatnak már.Oké vegyünk erőt,bátorságot,kimentem anyának szólni,hogy kérjen időpontot a fogorvostól mert már nem bírom elviselni a fájdalmat,és mivel ugye az elején írtam hogy könnyen romlanak a fogaim,így az összes többi fogamat átnézetem és megcsináltatom.Ez így képzeletben tök jó fájdalommentes,de anyu kér időpontot és már most bevagyok rezelve hogy megint látnom kell annak a banyának a fejét :D

Mit tegyek,hogy ne rohanjak ki a rendelőből egy mp után és hogyan vonjam el a figyelmem miközben őfelsége nagy vidáman turizik a számban?


17/L


2011. jan. 2. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész másik orvoshoz?
2011. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel én a fővárostól másfél órányira lakom és a körzetemben csak egy fogdoki van:S Suliba is 3 kor végzek így hát..:S:)
2011. jan. 2. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem válts fogorvost.

Pesten a Szentkirályi utcai rendelőben Kiss Rita Mónikát tudnám ajánlani,ő nagyon normális és fájdalommentesen dolgozik.

2011. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor bocsi az ötletért.:S
2011. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem mert az a körzetesük, és a magánfogorvost a TB nem támogatja
2011. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 18:37

semmi gond köszönöm :)))))


18:38: Így van.Csak ez a szipirtyó van.A lánya is itt dolgozott de most mondja anyu hogy ő most szülésin van,pedig ő róla komolyan nem halottam panaszt :D

2011. jan. 2. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, vegyél fel msn-re, én szívesen megpróbálok segíteni. :)

015208@citromail.hu

2011. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
felvettelek
2011. jan. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!