Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ember vagyok? Megtettem...

Milyen ember vagyok? Megtettem azt a barátnőmmel, hogy a tudta nélkül elpókereztem a pénzéből nem keveset és nem is ez a legrosszabb, hanem, hogy nem mondtam el az első pillanatban, hanem hazudtam és addig-addig húztam a dolgot míg ki nem derült.

Figyelt kérdés
Milyen ember az ilyen? Szeretem a barátnőmet, de Ő végleg törölt az életéből. Mit tehetnék, hogy helyrehozzam? Légyszives adjatok tanácsot!
2010. ápr. 14. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen ember az ilyen?

konkrétan szar ember.


Szeretem a barátnőmet, de Ő végleg törölt az életéből.

Jól tette. Ha szeretted volna, akkor nem loptad volna meg és nem hazudtál volna.


Mit tehetnék, hogy helyrehozzam?

Szépen törlesszed vissza neki a pénzt akár részletekben, de ezenkívül hagyd békén.

2010. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán találtad el, mi a legrosszabb. Az emberek hazudnak, hogy védjék magukat, ez nomrális. A gáz ott kezdődik, hogy nem próbáltad meg kijavítani a hibád, és visszafizetni a pénzt. Ez mondjuk tényleg válóok...
2010. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen visszafizetem a pénzt, sőt már visszaadtam az egynegyedét. Az a gond, hogy megtörtént és nem akar megbocsájtani.
2010. ápr. 14. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a lánynak teljesen igaza van. Már bocsánat, de én se járnék egy ilyen emberrel; biztos hogy nem bíznék meg többet benne. Szóval csak add vissza a lány pénzét, és hagyd békén...
2010. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kell egyből nagy ügyet csinálni a dolgokból? Biztos megbánta,többet nem csinál ilyet
2010. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!