Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömték fogam, és kaptam 2...

Tömték fogam, és kaptam 2 injekciónyi (fogalmam sincs, mg-ben mennyi) Lidokaint, vagy valami ilyesmit. (ugy emlékszem Udokain, de neten ilyet nem is találtam). És 4 óra telt el, és mindig nem mult el. Mikor mulik el? :S

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

fogtömésre érzéstelenítő?én még a gyökérkezelésre sem kértem.De persze,ki hogy bírja !

Borogasd!Hamarabb elmúlik akkor :)

2011. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno reggel tömték, szintén 2 injekcióval, és délután még zsibbadtam...szóval sok idő lehet.
2011. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ultracain lesz az
2011. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maszírozd a zsibbadt részt, serkenti a vérkeringést, és hamarabb kimegy.
2011. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget :)
2011. jan. 5. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is Ultracain volt, ami elég sokára megy ki, pláne ha 2-vel is kaptál. Elég erős érzéstelenítő, talán fogtöméshez kicsit sok volt az 2. :)
2011. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kaptam már négyet is fogtömésre, mégis fájt marhára.


De ugyanannyi idő alatt állt ki, mint amikor egyet kaptam. Nálam ez olyan 5-7 óra.

2011. jan. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!