Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek van négyes hídtag az...

Akinek van négyes hídtag az örlőfogai helyén, lehet még fogszabályozója?

Figyelt kérdés
(Tehát összesen 2 fog hiányzik.)Vagy fogszabályozója csak annak lehet, akinek megvan az összes foga?
2011. jan. 6. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hm..ha jól tudom híd nem akadály,csak az implantátum,de kérdezzd meg a fogorvosod:)
2011. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Le kell venni a hidat, utána mehet a fogszabályozás.

Majd a fogszabályozás végén a megmaradt helyet értelemszerűen pótolni kell újra.

2011. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha a hidat leveszik,és úgy teszik be a fogszabályozót akkor nem fog azon az oldalon túlságosan hátracsúszni a többi fog??
2011. jan. 8. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, csak amennyire kell.

Oda húz a doki a fogszabival 1-1 fogat, ahová csak akar. :)

2011. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, volt már fogszabályozóm gyerekkoromban, csak most megint kezdenek "elmászni" a fogaim, és szeretném, ha tökéletesen állnának. Csak ugye közben ki szeretném húzatni 2 fogamat, mert korábban gyökérkezelték őket, és lüktet az egyik, nem fáj, de ha megnyomom a gyökerénél, akkor van ott valami, és nyomásra érzékeny. Úgy hallottam, hogy az ilyen fogaktól jobb megszabadulni. Na mindegy, csak azt nem tudtam, hogy ha csináltatok oda hidat, akkor lehet-e még fogszabályzóm.
2011. jan. 10. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!