Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Múlt héten 4 műfogat kaptam...

Múlt héten 4 műfogat kaptam (felül elől) és azóta "pöszén" beszélek, selypitek. Fog változni a beszédem, hangképzésem, vagy most már szép mosolyú, de beszédhibás leszek?

Figyelt kérdés
Lecsiszolták a felső 4 első fogam (össze-vissza álltak)és műfogakat tettek rá! Jelenleg csak ideiglenes, amig kész lesz a végleges. Nagyon szép a mosolyom, de beszélni nem tudok benne! Olyan mintha egy nagy "buci" lenne a számban. Főleg az "sz" és "z" hagokat nem tudom kiejteni, csak "pöszén". Beszédhibás maradok, vagy ez fog változni? Volt valaki hasonló helyzetben?
2011. jan. 9. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez még csak ideiglenes, akkor ne foglalkozz vele, a végleges legyen jó.
2011. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

VÁLTOZNI FOG!

Nekem 5 porcellán fogam van (felül elől)

Nyugi:)

2011. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na most asszem überelni foglak.Nekem 6 porcelán van elöl,a felső sorban.

Az terméfetesz,hogy pöfén befélsz az elsző néhány nap.Sőt,még az evés sem fog menni eleinte.Feszülni fog,kényelmetlen,minden bajod lesz.

Néhány nap alatt megszokod,azután észre sem fogod venni,hogy protkód van. :)

2011. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Otthon hangosan olvassál föl újságból, hogy a nyelved tudjon hová helyezkedni.
2011. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!