Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik, hogy egy (vagy 2)...

Létezik, hogy egy (vagy 2) fog fájdalma átsugárzik a mellette lévő kevésbé vagy egyáltalán nem problémás (megröntgenezett) fogra, és azt (is) érzem, hogy fáj?

Figyelt kérdés
Több fogam fáj, fogszabályzás során tönkrement 10-15 éve, de a problémák most jöttek elő fájdalommal. Az a rossz, hogy így nehezen tudom én megállapítani, hogy éppen melyik fáj. Az idegszál mindben élő, de egy ideje fájdalomcsillapítóval alszom, a héten is egyszer nem vettem be, és az éjszaka közepén ébredtem kegyetlen fogfájásra, és nehezen tudtam visszaaludni. Járok most rendszeresen, úgyhogy csináljuk, csak jó lenne tudni, hogy tényleg melyikkel mi van. Volt valaki így?
2009. jan. 30. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezik. Nekem egyszer fájt az őrlőfogam nagyon és a két szomszédos fogakat is úgy éreztem, hogy mindjárt meghalok
2009. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sűrűn nem tudom megállapítani ,hogy pontosan melyik fogam is fáj , mert átsugárzik.
2009. jan. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!