Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek elmenjek vele...

Szerintetek elmenjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Két napja kezdődött, a jobb alsó bölcsesség fogam már félig kint van, nem tudom miért csak félig jönnek ki... Amikor teljesen kijönnek akkor szokott fájni. Szóval most ez kezdett el, de ez most iszonyat módon, és bedagadt az ínyem rajta és tapintásra olyan mintha teli lenne szutyokkal. Na de a fő probléma, az az, h zsibbad a nyelvem tőle és még a torkom is olyan mintha fájna. De érzem, hogy ettől van és nem pedig be gyulladva van.
2011. jan. 17. 09:40
 1/2 kisnita ***** válasza:

Szia! Nekem ugyan így volt, nagyon megkínlódtam vele, nyelni is alig tudtam úgy fájt a torkom, meg nem bírtam fordítani a fejemet se abba az irányba :S Én el akartam menni orvoshoz vele mert mondta egy ismerősöm, hogy neki is így volt és a doki megnyitotta picit az ínyét hogy könnyebben ki tudjon bújni a fog meg a gennyi is kijött belőle, azt mondta egyáltalán nem fájt neki, kapott érzéstelenítőt és úgy csinálta neki. Én azért nem bírtam elmenni mert nem tudtam kire hagyni a kisfiamat ezért inkább kínlódtam vele, de vagy 3 hétig biztos eltartott mire megszűnt a fájdalom és ki jött rendesen a fogam. Úgyhogy jól meg lehet szenvedni vele :S Sajnos nekem azóta el is romlott az a fogam, akkor lyuk van benne, hogy belefér a kisujjam :S Úgyhogy most nem úszom meg a fogorvost.

Szerintem menj el mindenképpen, ne szenvedj vele ha nem muszáj!

2011. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen, neked pedig sok szerencsét.
2011. jan. 17. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!