Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmenjek orvoshoz aftával...

Elmenjek orvoshoz aftával vagy fekéllyel?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt jött ki az ajkam felső részén és iszonyatosan fáj és a fájdalom már az egész felső részre.Mit tegyek??Elmenjek orvoshoz ilyen dologgal?


UI:(szörnyen fáj...)


2009. aug. 3. 20:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem valami gennyes dolog folyik ki belőlle
2009. aug. 3. 20:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is előjön néha. Állítólag akkor, ha az immunrendszer legyengül kicsit.

Fájdalmas nagyon, nekem is volt már, hogy úgy éreztem, szinte e torkom is sajog tőle, pedig csak egy pár mm-es seb volt a szám belsejében. De 3-7 napon belül elmúlik.

Esetleg próbálj mebucain szopogatótablettát, bár nekem nem sokat használt.

2009. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát én a helyedben elmennék, mert gennyes is.

egyébként sima pici aftával nem szoktam dokihoz menni, elmúlik néhány nap alatt, de az nem szokott gennyes lenni. szerintem jobb, ha megmutatod neki.

2009. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Corsodyl szájöblögető oldatot használj.Arra rá van írva hogy hogyan.
2009. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tömött/lyukas fogad nincs véletlen? Mert lehet sipoly is, az gennyezik ennyire. Én is azt hittem aftám van, aztán kiderült, hogy nagyon félre tippeltem. Tessék megnézetni!
2009. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aftával nemkell semmit csinálnod le jódozod vagy nyomsz rá valami fertőtlenítőt és 2-4 nap alatt eltűnik
2009. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!