Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Betömték a fogam "véglegessel"...

Betömték a fogam "véglegessel" és hihetetlenül fáj. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A fogam már lyukasan bújt elő. Nagyon fájt, ezért a fogorvosom kifúrta és rakott bele gyógyszeres tömést több héten keresztül. Megröntgeneztette, de nem látott semmi problémát. A mai napon szedte ki a gyógyszeres tömést és fúrás, tisztítás után berakta a végleges tömést. A fogorvosi székben még nem fájt a fogam, de mióta hazaértem már több órája baromira fáj.

Ez meddig fog tartani? Mi a teendő? Már vettem be fájdalomcsillapítót de nem használt.


2009. febr. 2. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez volt a problémám. szerintem gyökérkezelni kell, de gondolom ezt mondta volna az orvosod. én a helyedben minél hamarabb elmennék hozzá, ha lehet holnap, mert nekem is eszméletlenül fájt, és nem kívánok senkinek olyan fájdalmat mit akkor átéltem! szóval nagyon gyorsan orvoshoz!
2009. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
amint lehet vissza! Ha nagyon muszáj menj akár az ügyeletre is! Vsz gyökér, de lehet, hogy csak a tömés helyezkedijk, különösen ha nagy volt a luk a fogadon. Én nem várnék, max megnyugtatnak, hogy elmúlik rövidesen
2009. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ez télleg nem vicc! ha még csak-csak bírod akkor bírd ki, de ha nem akkor télleg húzás az ügyeletre, mert nem lesz éjszakád!!!

-első hozzászóló-

2009. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
az se normális dolog h több héten keresztül gyógyszeres tömés volt benne, én másik dokihoz mennék a helyedben, mert a leírtak szerint ez nem ért hozzá. Sőt jobban teszed ha magánrendelésre mész, nem körzetihez, inkább fizess többet de az már jól fogja megcsinálni
2009. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyökérkezelni kell. Menj vissza a dokidhoz.
2009. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!