Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megnéztem egy olyan manga...

Megnéztem egy olyan manga szerű izét, ahol egy fiatal fiút minden brutális módon megcsonkítanak és megölnek. Mit csináljak? Aludni nem tudok, egyszerűen hihetetlenül megviselt.

Figyelt kérdés

Légyszí adjatok tanácsot, mert tényleg aludni nem tudok, és folyamatosan a fejemben van, és annyira sajnálom, pedig tudom hogy ez csak rajz, de akkor is, nem megy ki a fejemből:'( Ráadásul még aranyosra is volt megrajzolva szegény:(


15/f


2010. nov. 18. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a címe, amit láttál? Honnan lehet letölteni???
2010. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy blogon volt, nem tudom mi volt a címe, mert ahogy van töröltem mindent ami a böngészőmben volt. de miért nem a kérdésre válaszolsz ha már írsz?
2010. nov. 18. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz vicces videókat, filmet! Sokat! Menj el a haverjaiddal valahova!
2010. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan töröld az emlékezetedből MÉG MA!
2010. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó hogy a kérdésre senki nem válaszol.... nem magyar volt a weblap, én ilyen szarságokra fel sem megyek...
2010. nov. 18. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha komoly válasz kell, itt: [link] kérdezz valami szakembert, ne unatkozó laikusokat mint én aki csak olyanokat ír, hogy egyél meg egy sajtostejfölös lángost
2010. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a vicces videókat és filmeket tudom tanácsolni. Meg csinálj sok különféle dolgot, a sok új élmény nagyjából elfedi a traumát.
2010. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!