Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fizetnem kell a fogorvosnak...

Fizetnem kell a fogorvosnak tömésért?

Figyelt kérdés
14 vok holnap megyek fogorvoshoz betömetni a lyukas fogamat szeretném megkérdezni hogy vigyek-e pénzt magammal? Utoljára 8-9 éves koromban voltam az anyukámmal fogorvosnál (nem volt semmi bajuk) de most a sulifogászaton azt mondta az orvos hogy van 2 lyukas fogam
2011. jan. 24. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztk-ban, a saját körzetes orvosodnál nem kell érte fizetned. Ha körzeten kívüli sztks orvoshoz mész, kétesélyes (nálunk van, aki kér pénzt, van, aki ugyanúgy ellát), előre rá kell kérdezni, magánorvosnál pedig egyértelműen fizetni kell.
2011. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
a maszek fogorvos kér érte pénzt, a sulis fogorvos nem. anyud nem tudja? :) a biztonság kedvéért vigyél magaddal pénzt, nem is tudom, egy tízest, tudom, hogy az sok pénzt, de a fogadért megéri.
2011. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"vigyél magaddal pénzt, nem is tudom, egy tízest, tudom, hogy az sok pénzt, de a fogadért megéri."


Minek? Egy fogtömés még magánorvosnál se kerül annyiba! És a TB-re nem kell fizetni!

2011. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért egy tízest, mert anyum már járt úgy, hogy 14 ezret kért el tőle a maszek, és ha nem tudja a kérdező, hogy maszek vagy sztk, akkor inkább vigyen, minthogy aztán pénz nélkül maradjon.

de szerintem sztk-ba megy, azt meg valóban állja a tb, ahogy írtad is. :)

2011. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
anyum sem tudja mer amikor vele voltam akkor csak megnézte de semmit sem csinált vele a suli fogorvos meg csak javaslatot ad hogy mit kell megcsinálni max akkor csinálja meg ha visszamegyek hozzá asszem viszek magammal pénzt kösz a válaszokat
2011. jan. 24. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!