Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt a fogínyem, de...

Begyulladt a fogínyem, de annyira, hogy az arcom is fel van dagadva. Mit tehetnék, hogy elmúljon a fájdalom és lemenjen a duzzanat?

Figyelt kérdés
Voltam fogorvosnál, ki akarta húzni a fogaimat, azt nem engedtem neki, magánorvosra pedig nincsen pénzem.
2011. jan. 29. 14:25
 1/5 anonim válasza:
Kamilla teát ajánlom rá, de ne legyen meleg!
2011. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mosd meg rendesen a fogadat, az ínyedet is. Nem baj, ha vérzik. Vegyél Klion kúpot a gyógyszertárban, olvaszd fel, és kend rá egy csík gézre. Azt rakd fel pakolásként az ínyedre. Szedjél mellé Klion tablettát is. Öblögess szájvízzel, vagy Gingisol ecsetelővel ecseteld. Azt nem tudom, hogy recept nélkül lehet-e kapni Klion-t?
2011. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze ez a megoldás csak akkor jó, ha nem egy fogadtól van megdagadva az ínyed, és nem azért mert elhalt, begennyesedett.Mert ha ez áll fenn, akkor tényleg foghúzás.
2011. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én kb 3 hete jártam így,olyan voltam mint akit jól elvertek.Nekem felírt a doki Antibiotikumot és 4 alatt szépen minden renden volt.
2011. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írass fel Dalacint, az leviszi a duzzanatot. Utána menj el egy másik fogorvoshoz, ő pedig valószínűleg elküld egy röntgenre, hogy mengnézze, miújság.

Nekem röntgen után vissza kellett mennem, felvágta az ínyemet, kinyomkodta a trutyit, aztán ennyi, semmi bajom nem volt utána

Ne húzass, ha nem muszáj !

2011. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!