Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges hogy pár árnyalatta...

Lehetséges hogy pár árnyalattal fehérebbek lesznek a fogaim ha abba hagyom a dohányzást és a kávézást?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, hiszen a cigi, a kávé, a kóla és a vörösbor köztudottan felelős a fogak elszíneződéséért.

Próbáld ki a Signal White Now fogkrémet, szerintem neked is beválna. Én nagyon meglepődtem, hogy tényleg fehérebbek lettek a fogaim :)

Igaz, ez ideiglenes megoldás, de tényleg nagyon jó :)


Én a DM-ben szoktam venni, a szájápolásnál keresd, de ne a fogkrémeknél, hanem a speciális fogfehérítő cuccoknál. 600 Ft. körül van az ára.

2009. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Bár én ezt a fogfehérítőt már használtam,de nekem nem vált be!:)
2009. febr. 8. 17:45
 3/4 A kérdező kommentje:
További válaszokat is szívesen várok!!!:)
2009. febr. 8. 20:19
 4/4 anonim válasza:

hogyha fehérebb fogakat szeretnél a leszokás után, azért tényleg tenned is kell..szerencsére csak annyit hogy elmész valamelyik ilyen nagyobb drogériába, vagy patikába és veszel egy tubus fehérítő fogkrémet. Van direkt dohányzéás utáni fogfehérítő, állítólag nagyon jó, viszont egy akkora tubus mint egy negyed fogkrémes tubus kb 1500-2000 Ft.

Sok szerencsét, a leszokáshoz is és a fehéárítéshez is! :)

2009. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!