Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek a fogorvosnál, iszonyato...

Félek a fogorvosnál, iszonyatosan mit csináljak?

Figyelt kérdés
Iszonyatos félelmem van a fogdokinál általában ájulás szokott a vége lenni.Régen voltam már de mostmár nem tudom tovább halogatni.Nagyon rosszak a fogaim.5 fogamnak csak a gyökere van meg,semmi más és van egy pár lyukas fogam.Nem fájnak.Inkább úgy mondom hogy nincs sok jó fogam.Tudtok ajánlani vki jó dokit Budapesten?
2011. febr. 9. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
én ha bemeek a fogorvosi váróterembe és megcsap az a szag akkor már rámjön a hányinger..
2011. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a körzetit nem ajánlom, menj el magánúton ha tudsz, de nem vok jártas pesten
2011. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez elég gáz, hogy 5 fogadnak már csak a gyökere van meg.

Ha ezeket meg lehet még menteni, akkor nem lesz olcsó mulatság.

2011. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek a fogorvostól de mivel csak ő segíthet erőt vettem magamon nagyon rosszak a fogaim elől mindet gyökérkezelni kell majd a végén korona az egyik szemfogamat nem tudja felépíteni és kihúzni sem mert gyenge a fog és beletörne tehát kiműti és körzetis a fogorvosom tehát ne parázz meglátod nem is olyan szörnyű csak olyan fogorvost keress akiben mgbízol és meghallgat hál istennek az enyém ilyen.
2011. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hallottál már meditációs gyakorlatokról? Vegyél mély levegőt és lassan enged ki, amíg a váróban vagy, ha nem szól vmi zene alapból, akkor mp3 elő, és hallgass bármit ami nyugtat...


amíg engem kezelnek végig csukva tartom a szemem és igyekszem vmi jó dologra gondolni.


ha ez nem megy akkor próbáld a hanghatásokat vmi utcai ütvefúróhoz rendelni...


illetve még azt szoktam ismételgetni, h mindjárt vége, mindjárt vége és utána jó lesz...


remélem segítettem. kitartást!

2011. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem. De egy jó fogorvos eltudja érzésteleníteni a fogadat. Én 2 szurit kértem (biztonság kedvéért). És bejött. 1 perc alatt kihúzta, azt a fogamat, amire azt hittem hogy szájsebész lesz a vége. Nyugi, nem kell félni. :):)
2011. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha erőt veszel magadon!!!Nekem két ínyig letört fogam volt fent és lent... a felső sima fogós húzás volt de az alsó...6 darabban jött ki és érzéstelenítés mellett is éreztem amikor kiemelőzte a darabokat..szerintem ne várj sokáig,mert ha tovább vársz lehet h vésés lesz a vége..Mindenképpen el kell menned!! Jobb lesz !
2011. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!