Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi van a fogaimmal? 2 napja...

Mi van a fogaimmal? 2 napja iszonyatosan fájnak az egyik oldalon.

Figyelt kérdés

Májusban került le a fogszabályzóm, de nem hiszem, hogy azzal lehet összefüggésben.

Tegnap délelőtt elkezdett a jobb oldalon fájni az egyik hátsó. Majd fönt is. Aztán már egyszerre sajgott 2-3 fogam fönt is, lent is. Ma sem volt jobb, illetve "arrébb ment" a fájás, és most a jobb felső 1-2-3 fogam sajog, meg jobb alul a leghátsó.

Mitől lehet, és miért csak az egyik oldalon?


2011. szept. 9. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen az idő felétek? Nekem szeles hideg, esős időben szokott ilyen lenne. Borzasztó, mikor így napok óta fáj. Van, h a nyirokcsomóm is kidudorodik 1-2 napra, aztán ahogy változik az idő úgy múlik. Általában ősszel jön elő, a tavaszi fájdalom az kb márciusra korlátozódik.
2011. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szeles itt is, már én is gondoltam rá, hogy talán attól.

De korábban nem volt még ilyen, olyan, mintha szájba rúgtak volna :((

2011. szept. 9. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is csak 20 éves korom után kezdődött. Nem érzékeny még a tömött fogam sem a hidegre sem, de amikor ez van, akkor jégkrémet, hűtött dolgokat nem tudok enni.
2011. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!