Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi az oka az álladóan jelen...

Mi az oka az álladóan jelen lévő aftának?

Figyelt kérdés

Most például négy pötty is van a számban, de olyan helyeken, hogy még enni is alig bírok. Ha egy-kettő elmúlik max. 2-3 nap nyugi van és jönnek az újabbak.

Rendesen mosom a fogaimat, reggel este, ha itthon vagyok, akkor kaja után is. Nincs rossz fogam, nem harapom el folyton a szám, nem vagyok beteg, nem alkoholizálok és nem cigizek, nem iszom más után, páromnak nincs ilyen seb soha a szájában, azt sem tudta miről van szó, amikor először mondtam neki, nem is kapja meg tőlem. Szóval nem igazán értem az okát. Ha ez fertőzés, akkor ő is elkapná, nem?


Miért van ez, és mivel lehet eltüntetni?

A háziorvos valami sárga ecsetelőt adott, de az nem sokáig segített, örökké nem lehet azt kenni, ha elmulasztottam vele egyet, előjött még kettő. A fogorvos a corsodil oldatot írta fel, de az semmit sem használ.


Egyik doki sem tudja az okát, de gondoltam felteszem a kérdést, hátha valakinek van tapasztalata ezzel, és okosabb leszek. ;)


2011. febr. 12. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon gyakran van. Pont pár napja múlt el nekem 4 db volt az ajkam belső felén és fogmosást is megkönnyeztem olyan nagyok voltak. Elvileg vírus okozza, de az a sárga cucc csak tüneti kezelésre jó, szóval kb semmire. :)
2011. febr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!