Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 22 évesen fogszabályozó?

22 évesen fogszabályozó?

Figyelt kérdés

Hogy vennének így komolyan vkit? Már van egy diplomám, még tanulok, másfél év múlva végzek ezzel. Ígyis kb 16nak néznek, nemhogy fogszabályozóval...

kinevetnének.(akiket ismerek biztos...)

A korona jobb megoldás lenne?


2011. febr. 15. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Láttam már fogorvost (35 körüli) is fogszabályozóval...nyugi:D
2011. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hihi:)
2011. febr. 15. 16:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha zavarnak a fogaid, akkor szerintem nyugodtan csináltass fogszabályzót, senkinek nincs joga kiröhögni. Egyébként én is láttam már felnőtt nőt fogszabályzóval.
2011. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Apukám munkatársa,40 éves,komoly céges ember,neon zöld fogszabályzóval :D.
2011. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hallottam már arról is, hogy a a fogszabályzót belülről teszik fel és egyáltalán nem lehet látni. Biztos drágább, de azért rákérdezhetsz valahol.(de amúgy szerintem nincs 22 évesen se semmi baj a fogszabályzóval, nekem 17-18 évesen volt, éjszakai még mindig kell...meg a bölcsességfogam is ki kell szedetni...na az se lesz kellemes... :S) 19/L
2011. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megoldás lehet az éjszakai fogszabályozó.
2011. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se ciki 22 évesen a fogszabályzó.

És jobban is járhatsz vele.

Én most szívok, mert anno kellett volna, de nem foglalkoztam vele, meg nem érdekelt, mert nem vészes a dolog, szal látszani nemigen látszik semmi, elégedett voltam így is. Csak az orvos valamit mondott, h nem fog kiférni hátul a bölcsességfogam. Akkor nem gondoltam bele ebbe, aztán eltelt 10 év, elkezdett nőni a bölcsességfogam, és csomót szenvedek vele, a leghátsó fogamat ki kell húzni, h kiférjen :S

Szóval megbántam, h akkor régen nem hallgattam a dokimra, de azthittem h nem lesz ebből semmi baj..

2011. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon rosszul éreznéd magad tőle, válassz nyelv felőlit, nekem is olyan van, szintén hamarosan diplomázok, és szintén tök kislányosan nézek ki :D szóval ismerős a helyzet (amúgy ha meglátok valaki fogszabályzóval, nekem se jut eszembe, hogy ebben bármi szégyellni való is lenne, mert nincs, sőt... de így azért jobban érzem magam a belsővel)


21/L

2011. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én nem paráznék rajta. Claudia Schiffer sem tette.

Nem kell sokáig elviselni, annyit kibír az ember...

2011. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!