Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ciki a fogszabályzó?

Ciki a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 14:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
79%

Miért lenne az?

Inkább ciki a girbe gurba "3 soros" meg össze-vissza fogsor.

2009. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
85%
Szerintem egyátalán nem ciki..Ha szükséges van rá hordjad büszkén. Legalább aki hozdja tenni akar valami z egészsége,/szépsége érdekében. Meg különbenis jobb kis ideig fogszabályzóval élni, mint egész életedben nem mosolyogni, azért mert gond van a fogaddal. ;)
2009. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem. Nem tudom hogy hány éves vagy, de felnőtt korban már nagyon nehéz szabályozni, és rengetegbe kerül.

Lebegjen a szemed előtt a cél, hogy milyen szépek lesznek utána a fogaid. :)

2009. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
12 éves lány vagyok. Attól nagyon félem hogy nem fog jól állni(csúnya leszek vele:S ) Fent egy fogam áll előrébb, ezért kellene..szerintetek milyet fogok kapni??
2009. febr. 13. 14:15
 5/42 anonim válasza:
93%
Szerintem jobb 12évesen megcsinálni annak érdekében, hogy esetlegesen már 14 évesen magabiztosan tudj mosolyogni, nemde? :) Nekem is volt (több mint 2 évig), és hidd el, megéri! Utána már sokkal magabiztosabb leszel, hiszen tudod, hogy a fogsorod a helyén van, és nem jössz zavarba, ha beszélsz vagy csak mosolyogsz. Egyebekben meg szép nem szép kérdéshez: nekem azt se vették észre otthon, mikor levették :)
2009. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:
91%

Ja, és azt, hogy milyet kapsz, azt csak a fogorvos tudja megmondani(mintavétel meg ilyenek)...Nekem is fent volt egy fogam, ami kiállt és feljebb is volt, de végül nem csak fentre kaptam, abból a célból, hogy a felső és az alsó fogsorom szabályosan illeszkedjen egymáshoz. Remélem segített valamit a válsz.

Üdv

2009. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%
szerintem nem ciki! Tök aranyos! Én is akarok, de most komolyan!!!
2009. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
"Mindenki" azt mondja a másiknak, hogy de jól áll neked...stb. De én attól nagyon félek hogy nem fog jólállni:S am. köszönöm a válaszokat, és várom a többit:)
2009. febr. 13. 18:49
 9/42 anonim válasza:
89%

Szia!


Én 17 éves koromba kaptam fogszabit (állandót) Az osztály társak nagyon nevettek rajta de mindig leoltottam őket mikor beszóltak 2 évig volt fenn és megérte az a 2év (nagyon előre állt a felső fogsorom) persze húzások után 2 napig tejbegrízt ettem de megérte. ( A mostani barátnő jelöltemnek is van fogszabályzója!)

2009. febr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
83%
Szijasztok! Én is 12 éves vagyok, és nekem azért kell mert előrébb kell hozni a rágófogamat mert ki kell húzni kettőt éshogy ne dőljön ki a fogam:S Én nem azért félek hogy cikizni fognak én a foghúzástól meg attól amikor föntlesz hogy milyen érzés lesz hogy lesz egy ketyerű a számban! De én örülök, mert én kiskorom óta szeretnék szemüveget vagy fogszabályzót :P Örülj hogy lesz! Örülj velem! =)
2009. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!