Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 20 évesen nem ciki a fogszabál...

20 évesen nem ciki a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Kérlek osszátok meg véleményeteket mi jut eszetekbe, ha megláttok egy ennyi idős lányt fogszabályzóval? Bár engem máson egyáltalán nem zavar, saját magamon rettenetesen zavarna, sajnos pedig úgy tűnik szükség lesz rá. Komolyan attól félek elsírom magam amint meglátom :( Sokak szerint szép és elég népszerű is vagyok, nem akarok én lenni a csúnya szürke kisegér. Félek nagyon szégyenlős lennék tőle. Ha nekem lenne úgy érezném minden jelenlegi kisugárzásom elszállna. :S tudom elég hiúnak hangzik de egyszerűen a hideg ráz a dologtól... (minimum 1.5ig kellene, valszeg mégtöbb...). Légyszi osszátok meg véleményeiteket esetleg tapasztalatokat! Pasiknak hogy tetszik?
2010. jan. 15. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, mert utána csodálatos lehet a mosolyod. Most én is ezen gondolkodom, csak én 22 vagyok. xD
2010. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

heló!


17 F vagyok, fogszabályzós vagyok 1,5 éve, eddig senki se szólt be, senkit sem zavart.... szerintem egyáltalán nem ciki ha egy lányon fogszabályzó van, emiatt még lehet, hogy valakinek tetszeni fogsz, meg akar majd csókolni.... a fogszabályzó egyfajta igényességet is sugároz, hogy szép fogsort akarsz.... az ciki, hogyha 30 évesen olyan ronda fogsorod lesz, hogy nem állnak szóba majd veled... na az a ciki... a mostani világban sem a fogszabályzó, sem a szemüveg nem ciki, hanem divatos szerintem


17F

2010. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nem gáz egyáltalán, 30 éves vagyok és féléve tettem fel a fogszabályzot! ÉS divat a fogszabályzó különbözö fajtát lehet kapni, fehéret..Szóval nem kell szégyelned, gondolj arra hogy utána gyönyörű mosolyos lesz:-)
2010. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám barátnőjének 38 évesen lett fogszabályzója szóval szerintem nem gáz.:D
2010. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
láttam nőt, aki bőven 40 felett volt, és fogszabályzós volt... nekem 14 évesen vették le, de mindenkinek tetszett. egyébként van porcelán breket, az alig látszik. nekem is olyan volt.
2010. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Inkább az a ciki, hogy ha valakinek szüksége lenne fogszabályzóra, de inkább nem hordja, nehogy megszólják... Egészen nyugodtan vállald be a fogszabályzót, nem fogod megbánni a döntésedet!
2010. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a ciki, hogy ennyi idősen azon aggódsz, hogy mit fognak mások szólni.

Ha szerinted nem cikibb a kusza fogsorod a fogszabinál, akkor ne rakasd fel, ennyi.

2010. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván akinek van, az jól megmagyarázza, hogy milyen jó meg még divat is.:) Hát persze. Röhejesek vagytok.
2010. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyilván akinek nincs, de kellene fogszabi, vagy csak simán önértékelési problémái vannak, az megpróbál mindenkibe belekötni, aki tesz valamit az egészsége, adott esetben a jobb megjelenése érdekében is.

Röhejes vagy.

2010. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Félreértettél okoska. Azzal semmi gond, ha valaki hord, de n e mondjunk már ilyet, hogy divat. Én is rakatok holnap fogszabit, mert divat...
2010. jan. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!