Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elegem van a fogaimból....

Elegem van a fogaimból. Segítene valaki? :S

Figyelt kérdés

Nagyon utálom a fogaimat...Ezt az első négyet ott felül

(nem tom a nevüket,metszőfogak asszem)

És azért van elegem belőlük,mert moshatom őket,10 percig,moshatom 5percig,moshatom 1 percig semmit nem hat.Reggel amikor felkelek 7 órakor akkor ilyen...nem is tudom,egyik fele sárga aztán hófehér aztán fehér aztán sárga[de ez egy fogon].

És ez idegesít hogy amikor bemegyek az iskolába a negyedik óráig rá se nézek senkire,nem merek mosolyogni.

De persze ha haza érek akkor már úgy néznek ki mint egy normál ember fogazata.És azt nem értem hogy csak reggel 7kor ilyen.Amikor hétvégén felkelek 9kor akkor normálisan néznek ki.Nem értem hogy miért van ez,hogy hiába mosom nem történik semmi.Pedig reggel és este is 3 percig mosom :( de már próbáltam úgy is hogy 10 percig.De nem történt semmi :(


Remélem érthető voltam... Tudna nekem valaki segíteni hogy ne legyen ilyen undorító az az első 4 fogam ott felül?:( Fogorvoshoz menjek?


2011. febr. 21. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, nem túl hasznos válasz, de nekem is hajszál pontosan ugyanez van.:D Gőzöm sincs, hogy mitől lehet, de nem hiszem, hogy bármi bajt jelentene, mert mindegyik fogam ép.:)
2011. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
használj I White fogfehéritőt és akkor midig fehér lesz...
2011. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat :)

Első válaszoló:Legalább tudom hogy nem csak én vagyok ilyen^^

2011. febr. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!