Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt valki Ukrajnából?...

Van itt valki Ukrajnából? Segitene?

Figyelt kérdés

Nem igazán ide való kérdés,de itt vagyunk a legtöbben.

Szóval az a helyzet,hogy két babát szültem 18 hónap különbséggel,és nagyon tönkrementek a fogaim.Szeretném őket megcsináltatni,de a pótlások és koronák olyan drágák,hogy 230.000-ért csinálnák meg.Ennyit nem tudunk kiszorítani rá,még akkor sem ha a fejünk tetejére állunk...

Ezért gondoltam,hogy kinnt hátha olcsóbb.Több embertől hallottam már,hogy kijárnak szemüveget csináltatni,mert nagyon megéri.

Szóval az lenne a kérdés,hogy kinnt mit mennyiért csinálnak és,hogy tudtok-e ajánlani jó,megbízható fogorvost.


2011. febr. 24. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha le tudod vele tárgyalni ukránul.A határ közelében,a magyar lakta területeken,nem nagyon vannak fogorvosok,csak bent a városokban,és ott viszont ritka is és egyben sűrű is a magyar beszéd:)
2011. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!