Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár órája húzták ki a bölcsess...

Pár órája húzták ki a bölcsességfogamat mit ehetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
tejbegrízt
2010. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg tart az érzéstelenítő hatása, addig semmit, mert elharaphatod a nyelvedet (mármint ha alsó nyolcas volt). Egyébként pépeset (pl. az említett tejbegrízt) nyugodtan, vagy olyan ételt, ami nem sérti fel a sebedet.
2010. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tejes dolgokat nem lehet enni :S 2-3 napig
2010. jún. 23. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
marhasteaket!
2010. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. jól megfőtt krumplit összetörve.
2010. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is most húzták ki, műtéti úton...mondjuk nekem ez a harmadik, már kezdek belejönni. Két hét múlva az utolsót is kiszedik.

Én rántott káposztát ettem, de máskor rántottát szoktam még enni. Tudom, nem bő a választék.


Műtét volt neked is? Alsó vagy felső. A felső az klasszabb...

2010. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
felső volt, nem mentem szájsebészetre van egy jó doki aki nagyon jól tud fogat húzni :) nagyon szépen kiszedte és egyáltalán nem fájt, sőt most sem nagyon jó doki! egy másik bölcsességfogamat szájsebészeten vették ki de az nagyon fájt ahogyan kiráncigálták meg utána is még pár napig :S
2010. jún. 24. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!