Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mik a tapasztalataid az Elmex...

Mik a tapasztalataid az Elmex fogkrémmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most vettem, mert nagyon dicsérték körülöttem.

Az lenne a kérdésem, hogy milyen pozitív hatásai vannak? A fogakat fehéríti?

Vagy úgy egyáltalán nektek mi a tapasztalatotok erről a fogkrémről?


Köszi előre!


2011. márc. 5. 00:34
 1/5 anonim válasza:
ugyan olyan mint a tobbi.de azert en szeretem az en fogorvosom is ajanlja
2011. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem fehéríti a fogakat, de jó fogkrém...a zöld nagyon jó a fognyak érzékenységére, a fogorvosom szerint vagy elmex vagy paradontax...a többi nem sokat ér, pedig más gyártó termékeit árulják :)
2011. márc. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem ajánlották, de nagyon besárgult tőle a fogam, úgyhogy abbahagytam a használatát. Azóta is megvan valahol félbehagyva.

2011. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmivel se jobb, mint a többi...

A Parodontax nekem is bevált,mert igen erősen vérzett a fogínyem.Azóta megszüntek a kellemetlen tünetek.

2011. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, lassan 8 éve használom, és azóta a fogdokihoz max. fogkőleszedésre vegyek (mármint félévente eljárok, de csak évente egyszer szedi le a fogkövem). :)

Azonkívül, hogy nem lett azóta lyukas fogam, semmi mást nem tapasztaltam.

Először picit furcsa volt, mert nincs intenzív íze és nem habzik annyira, mint a többi fogkrém.

2011. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!