Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csinaljak? Feldagadtam a...

Mit csinaljak? Feldagadtam a fogamtol de nagyon, s az orvos nem huzza ki es nagyon faj a fogam.

Figyelt kérdés
erso gyogyszereket szedek mar 3 napja de semmi hatasa nincs mar a fel fejembe ugy erzem mintha genny el volna terjedve
2009. febr. 18. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igyál kálciumos pezsgőtablettát és próbáld jegelni, az talán leviszi a duzzanatot. Jobbulást. :)
2009. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

De segíthet még, ha Árnika krémmel kened be a duzzanat helyét. Ilyet lehet kapni bármelyik gyógyszertárban. Szerintem próbáld ki, rosszabb biztosan nem lesz tőle. :)


~üdv~

2009. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gyökérkezeli a fogorvos (kiszedi az ideget), akkor mond meg neki, hogy ne tömje be. Hagyad lyukasan és a duzzadt felületre tegyél "dunszt"-kötést (Bekened az arcod "Phenilbuthason"-nal (lehet, hogy nem jól írtam le, kiejtés: "Fenilbutazon") és tegyél rá kézmeleg vizes ruhát és nyomd oda).
2009. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!