Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Help! Mivel kenjem be a szám...

Help! Mivel kenjem be a szám környékét?

Figyelt kérdés

Túl vagyok kb 600 papírzsepin, 2 vödör kifújt taknyon, és kipirosodott az egész szám környéke...

jó egy centi vastagon a szám körül végig....

Most bekentem herpeszkenőcscsel, nem nem tom mivel kéne, hogy reggelre elmúljon...gy nézek ki mint vmi elb*szott bohóc, ezzel a szájjal...áhhhhhhh

Ég is az egész, tényleg, olyan mintha erőspaprikával bedötzsöltem volna az egészet...

Mivel kenjem ami eltünteti, holnap suli, de így nem megyek emberek közé tuti...


2011. márc. 6. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én szőlőzsírral szoktam folyton kenni,még az orromat is(minden orrfújás után).Nekem bevált,hátha rajtad is segít.

Jobbulást!

2011. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

oksa, na ezt beszívja, az jön, köszi a tippet.

igyekszem..igyekszem ,de már nagon unom...

2011. márc. 6. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Orrod: Neogranormonnal

Szád: Jó vastagon Labelloval.

Nózit is lehet Labellózni, bár a neogra gyorsabban hat, de ha csak az egyik van kéznél.

Orrcsepp? És akkor ritkábban kell majd fújni.

2011. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

orrcseppet utálom,soha nem használok....

mindig lefolyik a torkomra, és undorító érzés-

ált drágább zsepiket használok, hogy ne kezdje ki az orromat meg zsámat a dörzsölés...

iylen neo cuccom nincs, marad a bebe...

2011. márc. 6. 21:43
 5/7 anonim válasza:
labello a legrosszabb amit tehetsz, ki van dörzsölödve a bőröd, elvékonyodva a hámréteg..labello meg pont mégjobban elvékonyítja és ezáltam még érzékenyebb lesz. a helyedben sosem használnék labellot!! nekem pl a fémdobozos nivea nagyon bevált - és az nem olyan mint a labello,hogy ha egyszer bekened akkor onnantól 10percenként kell,mert különben rosszabb lesz :)
2011. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
elég ha előkapod az olíva olajat és kenegeted az orrod a szád, meg akármit ami kiszárad. :)
2011. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

21-52

köszi az okosságot, megfogadom én is amit írtál.

2011. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!