Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma voltam barázdazárásom, de...

Ma voltam barázdazárásom, de az orvos utasítáása ellenére már fél óra mulva ettem. és most nem birok semmit sem enni mert van egy pont ahol ha kaja éri, qurvára fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Holnap menj vissza a dokihoz.
2011. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mondjam meg az igazat?? Félek h naon lefog cseszni:((
2011. márc. 10. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csesszen le és vizsgáljon meg, mint hogy nagyobb bajod legyen belőle.
2011. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 istvan33lenart ***** válasza:
100%
bisztos vagy benne hogy csak barázdát zárt? mert ilyen tünetek nem szoktak barázda zárás utan jelentkezni, kulönösen azért furcsa amit mondassz mert a legtöbb fogorvos fényre kötő folyékony kompozit barázda zárót használ ami ott helyben meg is köt úgy negyven másodperc alatt
2011. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, és azért mert evééskor fájt ée azt mondta h azérr fáj mert kikophatott a régi barázdazáráskor rátett paszta. de most kajánál 2X ugy fáj mint elötte. lehet ha nem zárta rendesen?? Sajna ez nem magán hanem körzeti doki:S
2011. márc. 11. 07:33
 6/6 istvan33lenart ***** válasza:
Ha le is jön a barázda záró akkor se fájhat a fogad, pl akinek nincs baráda zárva egy fogán se annak se fáj! neked nyomásra fáj a fogad, vagy ha megkopogtatod egy ceruzával akkor is fájni fog. ezt ugy hivják periodontitis. olvass utanna a google en, igy ird be. periodontitis.
2011. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!