Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú-kérdés: miért...

Állásinterjú-kérdés: miért kerek a csatornalefolyó? Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 09:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Szerintem azért kérdezték meg, mert baromi logikus a dolog, de az ember nem szokott rajta gondolkozni, így ott helyben kell rájönnie. Szóval tesztelik, hogy stresszhelyzetben mennyire vág az agyad.
2011. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondanám, hogy azért, mert ha bármilyen más keresztmetszetű formát választunk (3-4szüg, stb.), akkor a sarkoknál a kosz fel tud halmozódni. a kör az egyetlen és ideális forma erre a célra, annak nincsenek sarkai. igaz, lehetne még pl. ellipszis is, de gondolom az meg áramlástanilag nem lenne ideális.
2011. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

a helyes válasz az, hogy k.rvára nem kerek minden lefolyó. nekünk a fürdőszobában pl szögletes.


persze ha kádról van szó, akkor max azért, mert belefúrták a lukat, illetve jobban igazodik a csövekhez ami szintén kerek. ennyi.


de amúgy utcán se kerek a csatornalefolyó.

2011. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem, hogy erre jutottam én, sajnos 2 órával az interjú után. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy az ilyen végtelenül intelligensen kifinomult és agyafúrtan aljas kérdések alapján lehet-e dönteni emberek életéről, sorsáról, alkalmasságáról?
2011. márc. 10. 09:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amint a mellékelt példa mutatja, lehet. Egyébként meglepően sok és pontos adatot tudnak kihámozni egy ilyen kérdéssor segítségével. Mert nem csak 50 kérdésről van szó, hanem ezek kapcsolatáról is, ami már rengeteg.
2011. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ne sajnáld, ha emiatt nem vesznek fel. én is voltam már jó pár idióta interjún, aminek köze nem volt a konkrét munkához.
2011. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy ilyen kérdés volt. Most akkor meg vagyon fejtve a személyiségem?
2011. márc. 10. 09:41
 8/16 anonim ***** válasza:
milyen munkahely volt ez? ugye nem call center?
2011. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem call-center. Adminisztratív munkakör, vidék, 300 jelentkező. Olyan kvalitású meló, amit egyébként 250-en simán ellátnának.
2011. márc. 10. 09:43
 10/16 anonim ***** válasza:
ne rágódj ezen. nem a hülye lefolyón fog múlni. feltételezem, hogy több jó válasz is van, az a lényeg, hogy ne annyit mondj, hogy fogalmam sincs, hanem legyen róla véleményed akkor is ha még nem gondolkoztál rajta. de akkor sem ezen az egy kérdésen múlik majd, hanem az össz benyomáson.
2011. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!