Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ultrahangos zsírbontásról...

Ultrahangos zsírbontásról vélemény? Tapasztalatokat kérek.

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Már sokszor volt ez a kérdés, de még mindig csak annak használ, aki csinalja, mert pénzt kap érte, egyébként becsapás.
2011. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel fogd a konyhakést, és vagdosd le magadról a felesleget. Tényleg ennyire megerőltető egy kis mozgás és egészséges étkezés?
2011. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem attól kérdeztem, aki nem próbálta és csak ugatni tud!!!!

Majd akkor dumálj, ha te is szültél négy gyereket és mindent megpróbáltál már, hogy lemenjen a hasad!!!

2011. júl. 22. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:

kérdező, most őszintén, tényleg megpróbáltál mindent?

sport

diéta

orvosi kivizsgálás, ezek megvoltak?


amúgy, meg, ha a bőröd lehet szebb lesz tőle és jobban meg fogod gondolni, hogy mit eszel és a sportolást, ha már kidobtál egy csomó pénzt az ablakon ;)

2011. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bix ***** válasza:
43%

nem fog menni. nem azért mert csak ugatni tudok, hanem mert szakmámból kifolyólag van valami fogalmam az ultrahangról...


azt ígérik hogy lebontja a zsírszövetet. ez nem igaz. nem tudja megtenni, mert ha képes lenne, akkor a hullámok intenzitása miatt a bőrsejtjeid hamarabb halnának el. nem mellesleg a triglicerid amit tárolsz a sejtekben elég jól be van építve, mák mert nem lenne jó ha csak úgy belefolyna a keringésedbe anélkül hogy lebomlana...


fizikálisan képtelen hogy működjön, szereltünk ilyet még az előző munkahelyemen németeknél, már akkor is kiröhögtem...


mindent kipróbáltál? a fogyásnak egy kulcsa van, hogy kevesebb legyen a bevitt kalória mint az elégetett. ha ettől nem fogysz akkor te bizony űrlény vagy, aki a csillagokból nyeri az energiát, vagy fotoszintetizálsz. a kalória hiányt ált egészséges, de kisebb adagú étkezéssel és mozgással szokták elérni, otthon pl szobabicó tökéletesen megfelelne a célnak, bármi jó csak legyen elég intenzív

2011. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek ilyenekben.


Viszont van 1 barátnőm, kb + 5-6 kg volt a hasán. Nem diétázott, nem tett ellene semmit.

A nővére csinált neki ilyen ultrahangos zsírbontást, és pár alkalom után teljesen lapos lett a hasa, bár kilóban nem fogyott semmit.

2011. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok, és igen, szültem 4 gyereket, de sporttal meg megfelelö étrenddel lement a hasamról (is) a fölösleg.


Ha viszont csak arra lennél kiváncsi, hogy valaki(k) feldicsérjék az ultrahangos zsirbontást, akkor a megfelelö cég reklámoldalát nézd - ott csak pozitiv dolgokat fogsz olvasni, de attól még nem igaz, amit ott irnak. De ha tegen NEM a valóság érdekel, hanem álmodozni akarsz valami csodáról, és van rá elég sok pénzed is, akkor csak rajta.

2011. júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd, én nem tudom, a hasadra beválik-e, de 1. gratulálok a négy gyerkőchöz!!, 2. nekem a combomra jó volt, bár csak párszor használtam, (kölcsönkértem egy otthoni ultrahangos gépet a legjobb barátnőmtől.Levitte a narancsbőrt, és egy mérettel kisebb gatyát hordok azóta. A barátnőm mamája az egyetlen, aki az ismerősök közül a hasára használta, és 6 cm lejött neki, de nem evett kenyeret, tésztát, az is belejátszhat. A hasadra nem próbáltad még ki a Callanetics-et? Dögunalmas, de legalább elég célzottan hat, mert a szimpla kardioedzések miatt az ember elég hülyén fogy, beesett lesz az arc, csökken a cici, de a comb meg has az bezzeg stagnál!
2012. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!