Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A lepedéket, fehér foltokat...

A lepedéket, fehér foltokat el tudja tüntetni a fogorvos?

Figyelt kérdés

Van pár fehér folt a fogaimon, meg eléggé lepedékesek, és a fogaim között ilyen barna kis ,,szemcsék" vannak, nem tudom mi lehet ez.

Nagyon zavar már, most 1 hónapja járok fogdokihoz, kiderült, hogy 8 lyukas fogam van... :(

Most azokat tömködte be, jövőhéten fogja az utolsót. Igazából ezekről a lyukas fogakról nem is tudtam, azért mentem oda, hogy az elülső fogaimat rendberakja...


És az elülső fogaim peremén ilyen kis sárgás-barnás csík húzódik, nem mindegyiken, de pár darabon igen. Mi lehet ez, és hogyan lehetne eltüntetni?:((


Nagyon el vagyok keseredve, nem merek mosolyogni sem, és főleg akkor esik nagyon rosszul, mikor valaki nevet előttem, és látszanak neki a tökéletes, hófehér fogai...


Lehetnek nekem még valaha szép fehér fogaim, lepedék és a fentebb felsorolt dolgok nélkül...?:(


2011. márc. 15. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy Depurál pasztával polírozza le a fogaidat, utána pedig rendesen mossál fogat.
2011. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dohányzol? A barna csíkok attól is lehetnek.
2011. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem dohányzom.

Eddig is rendesen mostam fogat, naponta 2x 5-6 percen keresztül. És ez így van, mert magamat meg minek verném át...?

Köszi a válaszokat, erre a pasztás dologra rákérdezek.

2011. márc. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!