Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire felelős az orvos az...

Mennyire felelős az orvos az én esetemben és mit tudok tenni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben készült el az első 6 fogamra a korona, amit csak ideiglenesen ragasztottak fel.

4 hete ragasztották fel véglegesen és azóta fáj az egyik fogam, de csak "nyomásra", harapásra.

Visszamentem a fogorvoshoz, elpanaszoltam, azt mondta várjunk vele kicsit, hátha elmúlik.

Azóta sem múlt el, szó szerint nem tudok beleharapni egy ételbe, mert annyira fáj.

Visszamentem de megint csak az volt az orvos válasza hogy várjunk még egy kicsit hátha elmúlik.

Most mit tegyek?

Az orvos úgy reagál erre a dologra, mintha én csak "poénból" járnék vissza, hogy fáj a fogam.

Hova tudok fordulni? Egyáltalán van a több mint 200.000 ft-os koronámra valami garancia, ha véletlenül baj van?


2011. márc. 17. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
természetesen van rá garancia. A legtöbb fogorvos írásban is oda szokta adni.
2011. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ráharapásra fáj a fogad, gyökérhártya gyulladása van. Gyökérkezelni kellene, ha nem múlik a fájdalom, csak azt nem értem, hogy miért nem készült még RTG a fogadról. Bár az RTG felvétel kb. 2 hét késéssel mutat ki minden gyulladást, de a te esetedben már ki kellene mutatnia neki. A fogorvos egyébként a fogműre vállal garanciát. 1 év, ha valami történne vele, ingyenesen le kellene cserélnie neki.
2011. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!