Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi ez? Valami komoly?

Mi ez? Valami komoly?

Figyelt kérdés

Nos, én egy egészségügyi problémával fordulok ide.

A torkomnál, ahol a nyelvcsap helyezkedik el, két oldalt van két "hús", ami így mozog, ha kinyújtom a nyelvem. Már elég rég óta felhívta egy érzés a figyelmemet, hogy nincs minden rendben ott. Amikor nyelek érzem hogy azon az említett helyen van valami!! Ezért hátranyúltam és arra lettem figyelmes, hogy kis fehér darabok maradtak az ujjamon és a nyelvemen is maradtak darabok. Elég észrevehető volt, hogy ezek a gubicsok a garatmandulából (most néztem utána link: [link] ) nagyon büdösek.

Az lenne tehát a kérdésem, hogy mi lehet ez?? És lehet hogy amikor kinyújtom a nyelvem és a számon veszem a levegőt akkor büdös a leheletem, akkor ez talán ehhez köthető. Eléggé kétségbe vagyok esve, hogy ez igazából mi lehet!! Kérem adjatok valami magyarázatot erre a dologra.

Válaszokat előre is köszönöm.


2011. márc. 26. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mandula kő?

Írd be youtube-ra hogy Tonsil Stone. Erre gondolsz?

2011. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
IGEN PONTOSAN EZ AZ :///
2011. márc. 26. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!