Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobb oldalt alul letört a 2....

Jobb oldalt alul letört a 2. fogam fele. Alapja sem maradt, azon a részen a bőröm fáj. Mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogorvos? :)


Nekem megmentette a fogamat egy doki, pedig már tökre lemondtam róla, amikor nekem is letört a fele.

Persze nem látom mi van a szádban, lehet, hogy neked inkább azt ajánlják, hogy kihúzzák...és majd pótlás kell. Nem tudom.

2011. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első két fogam fele tört le amikor nyaralni voltunk. ott elmentünk fogdokihoz, ötezer forintért felépítette lézeres technikával, ez idén nyáron lesz asszem négy éve és semmi baja nincs a fogamnak, nem is látszik, semmi. menj el egy jó fogorvoshoz, beérzéstelenítőz, és aztán becsukod a szemed, mert ugye lézeres, alhatsz is egy jót (xd) és mire kinyitod a szemed, pukk már készios :D
2011. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
Mindenképpen el kell menned a fogorvoshoz, mert ha a gyökere még épségben megmaradt, akkor tudna vele kezdeni valamit. Például csapos fogat tudna csinálni.
2011. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 istvan33lenart ***** válasza:
Kedves Lucyka milyen az a lézeres tehnika, és miért kell becsukni a szemet?
2011. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Lehet kérek jövő héten egy hamarabbi időpontot, nekem még nem kell fizetni, sulis dokihoz járok, csak elfelejtettem írni. Bocsi.

2011. ápr. 1. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!