Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez lehet ínysorvadás? 15 évesen?

Ez lehet ínysorvadás? 15 évesen?

Figyelt kérdés
Az alsó fogaimnál, elől az ínyem ellazult a fogaimtól vagyis elvált tőlük, és belül pedig kisebb fogkövet észleltem. Az lenne a kérdésem hogy ez ínysorvadás, vagy csak fogkő okozza? Mit tegyek? 15 évesen lehet ínysorvadásom? :S:S
2011. ápr. 2. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, ha túl erősen mostad a fogad. Nekem is olyan az ínyem, kb 14 éves korom óta, de még nem hullik a fogam. Remélem nem is fog még egy darabig.


23/F

2011. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
[link] << itt egy kép róla
2011. ápr. 2. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen az alsó fogosoromnál és azt mondta a fogorvos hogy azért válik le a fogról az íny mert helyezkedik,mivel nőnek a bölcsességfogak.

22/N

2011. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszön a választ, csak nekem még azt se lehet mondani mivel eddig csak fent kezdett el nőni az egyik bölcsességfogam, de az is csak néha-néha kezd el "kibújni" alul még semmi :/ szóval, szerintem nekem nem amiatt van.
2011. ápr. 2. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:

aha erősen mosod a fogadat :( nekem már az összes laza...

a Paradontax jó fogkrém, kicsit rossz ízű de sokat segít :D

2011. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Meggyőztél, itt a Parodontax, de 3 mosás után meguntam. Akkor újrakezdem.

Amúgy nekem nem ennyire brutális, a bölcsességfogaim meg intelligensek, tudják hogy nincs helyük, nem jönnek ki :D

2011. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, fogszabályozás hiánya is okozhat ilyet.
2011. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de teljesen egyenesek a fogaim, nem hinném, hogy fogszabályzóra lenne szükségem. mindenesetre köszön a választ.
2011. ápr. 3. 16:05
 9/9 A kérdező kommentje:
*köszönöm
2011. ápr. 3. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!