Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délután óta folyamatosa...

Tegnap délután óta folyamatosan fáj a fejem. Nem bírom tovább! Milyen fájdalom csillapítót vehetek be, ami nem árt? 18 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam így...egy algopirintől nem lesz semmi baj nekem védőnő mondta anno
2008. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a panadol vált be.A terhesség minden szakaszában lehet szedni.

jobbulást

28 hetes mami

2008. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Van aki a paracetamolra esküszik (nekem nem használt) van, aki az algopyrinre...


Egy korábbi válaszomból bemásolom:

Levendulás párologtatás, fejmasszázs. A nagylábujjak párnáinak a masszírozása is enyhülést hozhat, illetve, ha veszel egy palackot és a talpaddal görgeted. Én migrénes-fejfájós-hányós voltam, ha semmi nem használt a dokimmal megbeszéltem, és egy fél Algopyrint bevettem, de egyszer kaptam Algopyrin injekciót is.

Ha nagyon-nagyon fáj, ötvözd a gyógyszert és a masszázst.

Üdv.

2008. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomásod?mert nekem néha egy pohár kávé nagyon bevállik!
2008. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Én csak a homeopátiás dolgokat használom.

A gyógyszertárakban kaphatók és olcsóbbak mint más gyógyszerek.

Fogfájásra nagyon bevált.


30 hetes kismamai

2008. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 17 hetes vagyok, múlt héten voltam ugyanígy, hogy már hányingerem volt a fejfájástól. A patikában a Paramax Rapid nevű fájdalomcsillapítót adták, amit lehet szedni a terhesség alatt is bármikor. Próbáld ki.

De "tűzoltásnak" nyugodtan vehetsz be algopyrint is, azt csak az első és utolsó trimeszterben nem javasolják, és egy-egy szemtől nem lesz baja a babának.

Jobbulást!

2008. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Az alternatív módok nem használnak (egészségtantanár lévén) elég sokat ismerek, de most nem vált be semmi. A kávétól rosszul vagyok, tehát azt nem tudom meginni. És ma még a zöld tea is kijött belőlem.

Tehát marad egy szem bogyó!! Remélem használ, mert már én se és a párom se bírja ezt a fejfájást.

2008. dec. 17. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!