Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valószínű, hogy lesz fogszabál...

Valószínű, hogy lesz fogszabályzóm (még ebben az évben) és lehet olyat, hogy majd jövőre a ballagásra leszedni egy kis ideig?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy a ballagáson is rajtam legyen a fogszabályzó, de szerintem ha lesz, akkor mindenképp beleesne az az idő is..le lehet szedni pár napra vagy ilyet nem lehet?:S

még nem biztos hogy lesz, és nem is tudom mennyi ideig ha igen, majd a héten megyünk fogorvoshoz..


2011. ápr. 12. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

elég nehézkes leszedni, hiszen a kötőanyag igen kemény, elviekben megoldható, de egy kis ráfizetés biztos benne van.


igazából nem is a leszedés, hanem a visszaragasztás nehezen kivitelezhető.

2011. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és az nagyon égő ha ballagáson rajtam van?:/
2011. ápr. 12. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:
azta -.- egyáltalán nem égő..
2011. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogy égő, egyáltalán nem. Az én osztályomban csak 10 lány volt, de 1-nek vagy 2-nek volt fogszabályozója a ballagáson.
2011. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
rendben köszi:) csak kicsit félek hogy mások cikizni fognak, vagy undinak tartják,egyebek..
2011. ápr. 12. 22:08
 6/11 anonim válasza:
ne tartsák "undinak" ugyanúgy nekik is lehetne... igaz sajnos én is cikinek tartanám magamon, másokon viszont nem ezt szemét dolognak tartom valamiért.. :S
2011. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azok ballagáson kívül is annak fogják tartani.

Amgy lehet, csak drágán és macerásan. A buta libák bulit tartanak műsorban is volt aki leszedette... de hát akinek az apukája milliókat költ egy bulira, azok megtehetik biztos. XD

2011. ápr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Leszedni le lehet, csak visszatenni nem. Nem fognak fennmaradni utána brekettek. Illetve külön-külön le kellene szedni a dokinak a brekettekről a ragasztót, de ez macerás is, sok idő is, ráadásul már soha nem fog úgy tapadni, mint egy új brekett.


Nem tudom, hogy általános suliból ballagsz-e vagy középből, de én fogszabályozóval érettségiztem tavaly. Most van 2,5 éve fogszabim, elvileg ennek a hónapnak a végén le lehetne szedni, de megkértem a dokimat, hogy maradhasson már még egy hónapot. Újraérettségizem 1 tantárgyból és kabala miatt..eléggé babonás vagyok. :)

2011. ápr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt nemrég szedték le. szerintem nincs ebben semmi ciki. szebb lesz a fogad..
2011. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, én 26 éves vagyok, és 1 éve van fém fogszabályzóm:D Soha nem éreztem cikinek, sőt!

Pedig hidd el, elég más körökben mozgunk, nekem naponta vannak tárgyalásaim külföldi cégvezetőkkel, ügyfelekkel, és tök természetesen kezeli mindenki.

Ez nem ciki, hanem azt mutatja, hogy igényes vagy magaddal szemben.

Egyébként nem tudják levenni. Nekem felnőttként 150 ezer forint volt a szabályzó készülék. Ha le kellene venni, majd újra visszaragasztani, akkor az újabb 150 ezer ft lenne, mert ugyanazt nem tudják visszatenni.

2011. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!