Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ebben az esetben is ingyenes...

Ebben az esetben is ingyenes a fúrás/tömés?

Figyelt kérdés
2010 júniusától nincs tanulói jogviszonyom, decemberben jegyeztettem be magam a munkaügyin mint munkanélküli. azóta is az vagyok. ilyen esetben nekem is ingyenes a fúrás/tömés?
2011. ápr. 14. 14:09
1 2
 11/17 anonim válasza:
Elég sok embert ismerek, aki megkapta. Mi a kizáró ok?
2011. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én meg elég sokat aki nem:)Hidd el sajnso nem alanyi jogon jár.Be kell vallami ott is h mennyiből élsz és kivel és ha úgy látják h ki tudnád fizetni(mondjuk házastárnak van keresete)akkor nem adják meg.Nem mondanám ha nem történt volna meg.Nem emlékszem már a papirra,de tudom h van rajta kizáró ok.Amúgy nemide tartozik,de leirom.Egyik ismim akart kérni BPJ-t(bárpotlo jutattás,lehet ismered)régi nevén RÁT.Ő sem kapta meg holott szegények,mint állat,csak mert a férje melozik és a fizuja átlépte a 45000ft/ot(ez a két főre juto minimum fizu ami alatt nem kapsz semmit a polgármesteriből.Pedig nagyon rászolrulnának szerencsétlenek.Kérdem én mire elég mondjuk manapság két főre 45000ft,semmire sajnos.Ha már egy ezressel is átléped nem vagy jogosult rá.
2011. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
UI.Tudod még mi a szomorú?Hogy még ha nem is vagy valakivel közös kasszán de egy cimen laktok(amit be kell vallani meg h mennyit keres)az sem érdekli őket sokszor.
2011. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Elhiszem,h ez van, nem azért kérdeztem. Félre ne érts! Csak akiket én ismerek, azok az emberek egyedül élnek, vagy a párjuk is munkanélküli. Ezért ez eszembe sem jutott,h a társ keresete is számít az igénylésnél...
2011. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sajnos számít.Én is ezért nam kapom,ezért fizetem havonta az 5100-at TB-t.Gonolhatod milyen jó fizu nélkül,mindig ugy kapok vagy kérek valkitől.Amúgy ha nem fizeti az ember utolag behajtják.Ismerősnek is nem volt melohelye és nem fizette mondván h nincs pénze meg nem is beteges és kiküldték csekkbe utolag visszamenőleg azt amit nem fizetett.Szóval végülis kötelező fizetni a TB-t.
2011. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én ezért nemházasodtam össze a párommal mert akkor nemkapnék sem gyermekvédelmi támogatást se egyebet.Csak én vagyok bejelentve otthon.Így kilehet játszani.Ha már több mint 3 hónapja regisztrált vagy és egyedülálló akkor meg kell kapnod.
2011. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igazad van,ki lehet játszani,ha valami kimeri.Mert oda is van irva a papirra hátúl hogy ha valami nem valós és utólag kiderl annak komoly következményei lehetnek.Szóval meglhet probálni és ha szerencsés az ember soha ki sem derűl,de nem mindig érdemes.
2011. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!