Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsesség fog mennyire...

A bölcsesség fog mennyire befolyásolja a többi fogat? (lent)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy fogszabályzóm volt 2 évig + utána éjszakai, 4 éve vették le. Mikor levette ,már akkor nézegette a doki ,hogy nem nő-e a bölcsesség-fog ,mert azt mondta,eltolhatja a többit,és nekem amúgy is könnyen mozogtak el,azért kellett sokáig éjszakait hordanom,hogy ne menjenek vissza. Most nő bal felső,és elől is fájnak a fogaim,mint mikor húzták.

A lényeg: gondolom ,hogy valamilyen szinten nyomja a fogsort ,ahogy kibújik,de arra lennék kíváncsi,hogy milyen mértékben tolhatja el. Alapból nem álltak nagyon ferdén,de a legelső felül kiállt ,mint egy nyuszinak,és nem szeretném ,hogy akár egy millimétert is csússzon. :D


Azzal tisztában vagyok ,hogy túl nagy változást nem tud tenni,hiszen húztak ki fogamat is ,mikor igazították.


A fő kérdés tehát az,hogy kell-e aggódnom emiatt,vagy csak a fogorvos "reagálta" túl?


2011. ápr. 19. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdj el aggódni, mert a bölcsesség fog összenyomhatja a fogaidat. Torlódhatnak. Ki kellene húzatni, mielőtt ez bekövetkezne.
2011. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ah nee.. De hogy húzassam ki ha még ki sem nőtt?:D Ha meg már kinő akkor már eltolta... :/ Nekem annyi... Nem élem túl ha megint össze-vissza állnak majd a fogaim,nem ezért szenvedtem 3 évet vele. Abban bízom ,hogy mivel kihúztak négy nagy fogat ,hogy a helyére tologassák ugye a többit,talán nem tudja annyira eltolni... ?
2011. ápr. 22. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szájsebész a ki nem nőtt bölcsességfogat is el tudja távolítani. Keress fel egyet.
2011. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jó.:/ Köszönöm a választ.
2011. ápr. 23. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!