Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elől 6 fog helyett nekem csak...

Elől 6 fog helyett nekem csak 4 van, abból 1 mozog, és a másik 2es is csak tejfog. Most nyílt lehetőségem, h híddal megcsináltassam! Voltmár ilyen beavatkozásotok? Tudtok híddal kapcsolatban valamit?

Figyelt kérdés
hogy zajlik?????? annyit tudok h kb. 1 hétig tart! de hányszor kell visszamenni? és leginkább az érdekel h mennyire fájdalmas????reménykedem h érzéstelenítő mellett nemlessz vészes.. de azért félek tőle! irjátok le a tapasztalataitokat :) előre is köszönöm
2011. ápr. 21. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy magánrendelőben csináltatod, vagy OEP rendelőben? Ha magán rendelőben, úgy a csiszolás után, ami érzéstelenítés alatt folyik, leveszik a mintát,ott helyben elkészítik az ideiglenes /inmediát/ hidat, hogy ne legyél fogatlan, egyszer kell visszamenned korona próbára,akkor megnézik a fogszínt is, a következő alkalommal, felragasztják a hidadat./ kb. 1hét, 10 nap/ Ha OEP rendelőben csináltatod, ott egyszerre csak 1 fogadat csiszolnak le, tehát a másikkal vissza kell menned egy új időpontban. Nem biztos, hogy akkor leveszik a lenyomatot, tehát az elképzelhető, hogy új időpont. Azután 1, másfél hét múlva, ha minden jól megy, koronapróba, és kb 2 hét múlva, a kész híd.
2011. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat :) egy ismerősömnél csináltatom,tehát az időpontokkal nem lesz gond,és aztmondta hogy kb. 1 hét alatt kész,vagyis bízom benne! neked csináltak már ilyet?:O
2011. ápr. 22. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen csináltak, és fogorvosi asszisztens vagyok, onnan tudom ezeket.
2011. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
huhh köszönömszépen :) és mennyifáj? kb. a csiszolás mennyi ideig tart???? és a felhelyezés? olvastam h "ráégetik" ez micsoda????
2011. ápr. 23. 22:48
 5/10 A kérdező kommentje:
mennyire*
2011. ápr. 23. 23:21
 6/10 anonim válasza:
de ha neked van még tejfogad, akkor miért akarsz hidat? Vagy félre értettem valamit?
2011. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
huhh,ez kicsit bonyolult :) mert nincs meg az összes fogam elől,és ezért van rés :S de a mellette lévők közül (a 2-es fog) mozog,és már sokszor voltam röntgenen és azhelyett nemnő másik, és valószínűleg a másik oldali 2es helyett se fog másik nőni :S tehát nekem itt az elől lévő 6 fog helyett,igazából csak 2 fog maradni :| (mert kettő alapból nemnőtt ki, a másik kettő helyett meg nemnő csontfog :D) megvagyok áldva :D
2011. ápr. 25. 12:24
 8/10 anonim válasza:
Ja, már értem. Ha a dokid ezt javasolta, akkor vágj bele.
2011. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:) megpróbálom :) mert az orvos még rendesen nemnézte meg a fogaimat..de remélem meglehet :)
2011. ápr. 25. 17:21
 10/10 anonim ***** válasza:
ha mozog a tejfog, akkor minek oda korona vagy híd??? Elöbb utóbb kifog esni és akkor lehet előről kezdeni.
2014. júl. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!